Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

najmilsze miasto

Do końca pierwszej fazy akcji „Milka. Moje miasto się przytula” pozostały jeszcze blisko
2 tygodnie i Twoje miasto wciąż może dołączyć do grona najmilszych w Polsce. Od chwili rozpoczęcia akcji Polacy wysłali już ponad 2,5 milionawirtualnych przytuleń,
a liczba oddanych głosów i zainteresowanie rywalizacją cały czas rośnie! Mieszkańcy i sympatycy miast, miejscowe urzędy, gminy, lokalne media – wszyscy angażują się w wirtualne głosowanie na wybrane przez siebie miejscowości.

Aktualnie w czołówce rankingu znajdują się Rawa Mazowiecka, Drawno, Bytom, Ostrów Wielkopolski, Elbląg. Bardzo miłym zaskoczeniem w czołówce jest Drawno, liczące 2,5 tysiąca mieszkańców, które w tej chwili znajduje się na 2. miejscu w rankingu. Przykład Drawna pokazuje, że wcale nie trzeba być dużym miastem, by udowodnić, że mieszkają w nim mili
i życzliwi ludzie.W konkursie wszystkie miasta mają równe szanse, bo to nie liczba mieszkańców, ale ich zaangażowanie decydują o tym, jak miasto radzi sobie w tej zabawie.

Wszystkie miasta, które znajdują się w czołówce rankingu bardzo zaangażowały się
w promocję akcji wśród swoich mieszkańców. Na przykład mieszkańcy Bytomia przytulali się na rynku i nakręcili swój spot promujący ich miasto w naszej akcji, a podczas XXIII Międzynarodowego Biegu Solidarności w Sztumie można było wysyłać wirtualne przytulenia na specjalnie do tego przygotowanym stoisku. Obserwujemy wiele form zaangażowania – otrzymujemy wiersze na cześć miast, filmiki promocyjne i wiele innych. Atmosfera jest naprawdę gorąca.

Niech i Twoje miasto dołączy do grona najmilszych w Polsce!

Ranking cały czas się zmienia i wszystkie miasta wciąż mogą pokazać, że należą do najmilszych w Polsce. Z dnia na dzień do konkursu włącza się bowiem coraz więcej miast i rywalizacja staje się coraz bardziej ekscytująca. Wyniki dla każdego z miast można sprawdzić tutaj.

Można głosować jeszcze do 18 maja!

Akcja „Milka. Moje miasto się przytula” wystartowała 22 kwietnia i potrwa do 30 czerwca br. W tym czasie uczestnicy będą mogli wybrać najmilsze ich zdaniem miasto w Polsce. Wyboru Polacy dokonają w kilku fazach, wysyłając wirtualne przytulenia na www.fioletowastrona.pl (możliwość rejestracji przez konto na facebooku lub przez adres e-mail) oraz dzięki zaangażowaniu w liczne miejskie aktywacje, zaplanowane na najbliższe dwa miesiące.

18 maja zakończy się pierwszy faza, czyli głosowanie, w ramach którego zostaną wybrane 3 miasta-finaliści, które dalej będą walczyć o nagrodę o wartości pół miliona złotych i wielkie plenerowe imprezy rodzinne, które odbędą się w tych miastach 30 czerwca.

Finalistów – czyli 3 najmilsze miasta w Polsce, które powalczą o nagrodę główną – poznamy już 19 maja br.