7 cech potrzebnych by być własnym szefem - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 4 Sierpień 2020    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Dominika, Jan, Protazy
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

7 cech potrzebnych by być własnym szefem

Uczenie się bycia swoim własnym szefem obejmuje o wiele więcej niż tylko pracę dla siebie! Praca taka jest miarą siły charakteru! Faktem jest, że aby odnieść sukces bez nadzoru innej osoby potrzebne jest 7 następujących cech:

Automotywacja
Jak już wspomniano, gdy pracuje sam nie będzie nikogo kto powie mi co mam robić! Plusem jest że nikt nie wydaje rozkazów, ale musisz sam pracować! Pamiętaj, że jeśli nie pracujesz, nie zarabiasz. To powinno motywować Cię do działania

Skupienie
Jeśli chcesz osiągnąć sukces musisz bez względu na wszystko skupić się na wykonywaniu postanowionych działań, i nie przerywać, aż skończysz.

Dyscyplina
Wielu osób szybko ulega pokusie zwlekania! To jest bardzo niebezpieczne, ponieważ obniża to Twoją produktywność! Ponadto wkońcu twój grafik zostanie "zawalony" zaległymi zadaniami. Więc jeśli wiesz, co trzeba zrobić, zrób to teraz!

Kierunek
Zanim przystąpisz do pracy, musisz określić co masz zrobić! Planowanie dni, tygodni i miesiąęcy z wyprzedzeniem określa kierunek, którym będziesz podążać, aby zachować wydajność zwiększając szansę osiągnięcia sukcesu w biznesie!

Cierpliwość
Twoje wysiłki nie zawsze przynoszą odrazu wyniki! Cierliwość w dążeniach jest niezbędna dla osiągnięcia sukcesu! Dość powiedzieć tutaj!

Elastyczność
Wszystko zmienia się, czy jest to środowisko, w którym pracujesz, strategie marketingowe, a nawet popyt! Nauka dostosowania się do zmian jest  dużo łatwiejsze niż walka z nimi! Jako przedsiębiorca musisz spodziewać się wielu zmian.

Produktywność
Pracując na własny rachunek to właśnie produktywność jest wszystkim, co ważniejsze, pamiętaj że jesteś jedyną osobą, która ma wpływ na rozwój Twojej firmy! Po prostu, jeśli nie jesteś produktywny NIGDY nie osiągniesz sukcesu!

Aby być swoim własnym szefem i odnieść sukces jako przedsiębiorca masz pewne "obowiązki".  Widzisz, pracuje taka oznacza również, że jeśli czegoś nie zobisz, nikt za Ciebie nie wykona danej pracy!

Jeśli bardzo pragnieniesz być przedsiębiorcą, to świetny początek, ale twoje wysiłki muszą być odpowiednio kierowane i skuteczne, jak również musisz wykorzystywać i poszerzać całą swoją wiedzę!

Źródło: ArticlesFactory.com

reklama

Menu

Regiony

Portal

 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone