Wszędzie ta technologia! - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 11 Kwiecień 2021    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Filip, Leon, Marek


Czasami człowiek ma takie wrażenie, że nie ma życia i komunikacji bez współczesnej technologii. Zastanawia się, czy może wyjechać na wakacje bez komórki czy komputera. Coraz częściej wyszukuje hoteli, gdzie dostępny jest Internet.

Jest wiele powodów, dla których trzeba wziąć sprzęt ze sobą. Pierwszym z nich są dzieci. Mam co do tego mieszane uczucia. Czy dawać dziecku na wyjeździe komputer z grami, tablet? Czy właśnie nie po to jedziemy, aby odpocząć od tego świata i jego biegu? Dziecko wg mnie musi zrobić sobie przerwę od tego typu przyjemności. Lepiej wyjść na dwór, pochodzić, odwiedzić miejsca, które są naprawdę cudowne. 

Zdziwił mnie fakt, że na śniadaniu, w sali pełnej obcych ludzi, siedzi maluch  z włączonym głośno serialem animowanym i je, oglądając go. Niby to nie przeszkadzało, ale jednak było to dziwne. Czy dziecko nie umie zjeść bez takich urozmaiceń? Dla mnie dziwna sytuacja.  

Nie mówię też całkowite NIE komputerom zabieranym w podróż. Są bardzo pomocne. Można wyszukać ciekawe zabytki, miejsca, a nawet mszę świętą w zabytku UNESCO.

Polecam jednak wypoczynek bez tego typu dodatków, jako że jesteśmy wśród ludzi, którym rozpoczynają się ferie. Życzę wszystkim miłej zabawy.

A my, którzy zakończyliśmy ferie życzę przetrwania do Wielkanocy. 


Angelika Dłubak

fot: 
http://www.sxc.hu/

reklama

Menu

Regiony

Portal

 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone