Wirtualne Centrum Modlitwy - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 11 Sierpień 2020    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Luiza, Zuzanna, Włodzimierz
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Modlitwa w życiu chrześcijanina to podstawowa rozmowa z Bogiem. Rozmowa ta może opierać się na tym, że wyżalamy się, że wylewamy swoje smutki i jest nam lżej na sercu. Zawsze po spowiedzi chce nam się żyć, jesteśmy tacy szczęśliwi. Rozmowa modlitewna i chęć zwierzenia się z naszych problemów to rzecz naturalna. Niektórzy chodzą do psychologa. Prawdziwy chrześcijanin, jednak wie, że najlepszym psychologiem jest Bóg.

Portal Modlitwa.Pomia.pl jest takim miejscem, gdzie można wpisać swoją modlitwę i podzielić się z innymi internutami tym, co leży nam na sercu. Dlaczego taka forma? Otóż człowiek oprócz tego że modli się bezpośrednio do Boga, do Świętych lub do Matki Bożej potrzebuje również podzielić się swoją modlitwą z drugim człowiekiem. Może to być modlitwa dziękczynna lub prośba o zdrowie, o szczęście lub o przebaczenie. Takim miejscem dla anonimowych internautów jest portal Modlitwa.Pomia.pl.

Pozostawmy tam swoją prośbę, albo wpiszmy afirmację, która być może komuś może też dać do myślenia, a przede wszystkim nas umocni i będziemy mogli wracać do niej, co jakiś czas. W komentarzach można wpisać pocieszenie dla kogoś, a przez to osoba, która ma problem poczuje się lepiej, jak zobaczy, że ktoś się z nią integruje. To taki człowieczy sposób na wzajemną aprobatę, na wzajemną pomoc i zrozumienie.

Zachęcam wszystkich, którzy mają dylematy życiowe, aby o tym mówili. To nic nie kosztuje, a może wydać owoce.

RRz
reklama

Menu

Regiony

Portal

 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone