Zmień Dziś Rozgłośnię - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 27 Luty 2021    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Anastazja, Wiktor, Gabriel
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 Większość z nas, wyobraża sobie Pana Boga, jako staruszka z siwą brodą lub groźnego osobnika zsyłającego na ziemię wszelkie nieszczęścia. Jeśli dziś tak myślimy, to jesteśmy w wielkim błędzie. Bóg jednak nie przypomina takich stereotypów. On istnieje naprawdę. Zna i kocha każdego z nas.

Dzisiejszy świat sprawia, iż żyjemy w ciągłym ruchu. Każdy z na nas, ogarnięty jest pośpiechem i zgiełkiem życia. Bóg jednak chce, być naszym przyjacielem. Na pewno ma wiele spraw o których chciałby nam powiedzieć, tajemnice, z którymi chciałby się podzielić. Dlatego bardzo chce, aby każdy z nas zwolnił i posłuchał Go.

Wielu ludzi ciągle słucha w swojej głowie starej rozgłośni, która często nadaje nudny i ten sam przebój ,, Nie mogę, nie mogę…’’ W dzisiejszym trudnym dla nas świecie, przydałoby się zmienić tę rozgłośnię. Nastawić odbiór na Boga, otworzyć się na Jego prawdę. Taka prawda zaśpiewa zupełnie inną piosenkę: ,, Nie ma nic czego nie mógłbym zrobić ’’. Kiedy każdy z nas przekona się, że ten przebój jest prawdą zobaczymy otwierające się przed nami drzwi. Dzięki temu z pewnością znajdziemy rozwiązania beznadziejnych, trudnych sytuacji, z którymi borykamy się na co dzień. 

Nastaw dziś odbiór na Boga!

Natalia Janowiec

reklama
 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone