Specjalnie dla pomia.pl Ada Szulc - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 25 Czerwiec 2019    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Dorota, Łucja, Wilhelm

Ada Szulc, jedna z najbardziej znanych, lubianych artystek młodego pokolenia. W 2011 roku wystąpiła w "X Factorze". Jej opiekunem w programie był Kuba Wojewódzki. Dostała się do finału.Do tej pory śpiew nie był najważniejszą rzeczą w jej życiu, ale kiedy dostała się do programu, diametralnie zmieniła swoje priorytety. Ada pochodzi z Chrzanowa. Udział w "X Factorze" zmienił jej nastawienie do śpiewania i życia z muzyki. Od 4 lat jest wokalistką w zespole pop - rockowym "Chilitoy". Dziś współpracuje z DJ Adamusem, odnosząc muzyczne sukcesy.

Specjalnie dla pomia.pl Ada Szulc udzieliła wakacyjnego wywiadu.

Jak spędzasz tegoroczne wakacje ?

Wakacje w tym roku mam bardzo pracowite. Pod koniec sierpnia premiera drugiego singla, w październiku premiera płyty, więc nie ma czasu na obijanie się. Byliśmy na dwudniowym wypadzie z ekipą TVNu w Niedzicy i na spływie Dunajcem. Jak tylko mamy chwile, razem z Adamusem, odwiedzamy nowe miejsca, w końcu projekt 1000 MIEJSC zobowiązuje.

 

Jakie miejsca odpoczynku poleciłabyś swoim fanom w upalne dni ?

Upalne dni najlepiej się spędza nad wodą. Więc jeśli macie w pobliżu miejsca zamieszkania jakieś jeziora, stawy, rzeki, baseny to hooop!

 

Twoją największą pasją jest śpiew. Czy oprócz tego masz jakieś inne hobby ?

Uwielbiam czytać i (uwaga uwaga) uczyć się. Wolne chwile poświęcam na książki, ostatnio też sporo się ruszam, chodzę na siłownie, biegam.

 

Jaka jest naprawdę Ada Szulc poza światem muzyki ?

Muzyka to mój świat, więc poza nim nie istnieje. Generalnie zawsze staram się być sobą. Jestem bardzo pracowita i lubię mieć dużo zajęć. Jeśli czuje, że mam za dużo wolnego czasu zaraz zapisuje się np. do szkoły językowej, albo muzycznej. Ada Szulc nie lubi nudy, lubi za to dużo jeść i się śmiać.

                                                                                                      Rozmawiała Natalia Janowiec
fot. https://www.facebook.com/adaxszulc/photos_stream

reklama
 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone