Kacper Kozak srebrnym medalistą pucharu Polski wschodniej ALMMA 82 - Lubartów - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 22 Luty 2019    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Marta, Małgorzata, Piotr
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Kacper Kozak srebrnym medalistą

16 maja 2015 r. Kacper Kozak został srebrnym medalistą pucharu Polski wschodniej ALMMA 82 - Lubartów.

Aby móc poddać rzetelnej ocenie efekty treningów z ostatnich kilku tygodni, czyli przetestować obalenia i walkę w parterze Kacper wystartował Pucharze Polski Wschodniej ALMMA 82, tym razem w Brazylijskim Ju Jitsu No Gi w kategorii open.

Po stoczeniu czterech wymagających walk uplasował się na drugim miejscu zdobywając srebrny medal. Materiał do pracy nad tą płaszczyzną walki jest, uwagi i wnioski są więc działamy dalej. Jak zwykle nieocenioną pomocą w tajnikach parteru służą nam zawodnicy Grapling Rzeszów, którzy na tym turnieju również zajęli medalowe miejsca - dziękuję i gratuluję - Piotr Kozak.