Mistrzostwa Podkarpacia w Karate - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 28 Wrzesień 2020    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Marek, Wacław
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 26 października 2014r., na hali MOSiR w Tarnobrzegu odbyły się Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia w Karate. Z KLUBU SPORTOWEGO OYAMA RZESZÓW wystartowało aż 17 zawodników !!

Zawody rozpoczęły się od formuły lekkiego kontaktu, gdzie swoich sił próbowała większość zawodników naszego klubu. Na najwyższym stopniu podium pośród dziewcząt kategorii Open stanęła Maja Woźniak zdobywając tytuł Mistrzyni Podkarpacia. W tej samej kategorii drugie miejsce zajęła Łucja Pukała. W kategorii chłopców – młodzików Open - nie miał sobie równych Artur Łukasz zajmując
1 miejsce. W tej samej kategorii – Krystian Wołowiec wywalczył brąz. W Juniorach Młodszych, po dwóch bardzo zaciętych walkach, przez liczne kopnięcia hiza-gheri
i zdobycie wazari – Bartosz Kawa zajął II miejsce. Bardzo dobrze spisał się Sławomir Malinowski, który po kilku dogrywkach zajął ostatecznie III miejsce w swojej kategorii wagowej. Jan Winiarski – młodzik -40kg przez bardzo ładne techniczne kopnięcia zdobył brąz o który rywalizował z kolegą ze swojego Klubu – Pawłem Kmieciem.

W konkurencji semi-knockdown – Natalia Orzech w kategorii open kobiet wywalczyła III miejsce. Krzysztof Żak rywalizujący w kategorii mężczyzn do 60kg wywalczył brąz.

Klub reprezentowali również: Denis Marszał i Tomasz Słoma – którzy pomimo swoich dużych umiejętności i ładnej walki na macie musieli uznać wyższość przeciwnika. Maciej Malinowski, Szymon Tobiasz i Eryk Barczak – debiutujący
w młodzikach, po kilku walkach również musieli oddać miejsca medalowe przeciwnikom. Do najlepszej 8 zakwalifikowała się również Sandra Majka – juniorka młodsza. Bardzo dobrze spisał się Jakub Depa, który w kategorii Open w konurencji semi-knockdown bardzo ładnie punktował przeciwników, jednak zajął ostatecznie IV miejsce.

Dziekujemy Rodzicom, którzy głośno dopingowali całą kadrę zawodniczą z Rzeszowa, oraz trenerom  za przygotowanie i wyszkolenie techniczne zawodników – Iwona Stręk, Klaudia Bajrasz i Patrycjusz Mostek.

Funkcję sędziów i opiekunów sprawowali: Klaudia Bajrasz, Mateusz Kosturek, Patryk Kosturek i Rafał Świder.

Sędzią głównym zawodów był: Paweł Kardyś 3dan

GRATULUJEMY wszystkim zawodnikom, życzymy wytrwałości i kolejnych sukcesów sportowych.

OSU

reklama

Menu

Regiony

Portal

 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone