Polscy szczypiorniści wygrali Turniej w Lublinie - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 25 Październik 2020    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Ingi, Darii, Sambora
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Lublin po raz pierwszy w historii gościł reprezentację Polski seniorów. Od 4 do 6 kwietnia 2014 r. zespół kierowany przez Michaela Bieglera w lubelskiej hali Globus zmierzył się z finalistami niedawnych mistrzostw Europy. Polska kolejno zagrała z Białorusią (12. miejsce w ME), Rosją (9.) i Czechami (15.). Cały turniej okazał się być szczęśliwy dla Polaków, bo w klasyfikacji ogólnej polscy szczypiorniści wygrali. Rosyjski trener, nie mógł się z tym pogodzić, jego wyraz twarzy mówił sam za siebie. Brawo dla biało-czerwonych.

Był to pewnego rodzaju sprawdzian przed zaplanowaną na czerwiec rywalizacją play-off do Mistrzostw Świata w Katarze. Wówczas rywalem naszego zespołu będą Niemcy. Trzeba pamiętać, że droga do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro wiedzie właśnie przez przyszłoroczne mistrzostwa świata. Dlatego warto było przyjść do hali Globus, aby dopingiem wesprzeć reprezentację Polski – szósty zespół mistrzostw Europy.

Bezpośrednią relację ze wszystkich potyczek w ramach lubelskiego turnieju przeprowadziła telewizja Polsat.


reklama

Menu

Regiony

Portal

 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone