Puchar Mistrzostw Świata w Siatkówce Mężczyzn 2014 dotarł do Rzeszowa - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 25 Październik 2020    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Ingi, Darii, Sambora
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W sobotę, 11 października 2014 r., można było zobaczyć w Hali na Podpromiu w Rzeszowie puchar MŚ w siatkówce mężczyzn za rok 2014. Pomysł przywiezienia go do miejsca, gdzie gra aż pięciu mistrzów świata (Rafał Buszek, Fabian Drzyzga, Krzysztof Ignaczak, Dawid Konarski i Piotr Nowakowski), zrodził się z inicjatywy jednego kibica ze Stowarzyszenia Sympatyków Piłki Siatkowej Resovia. Realizacji tego zadania podjął się dziennikarz Radia Centrum - Bogdan Smola. Pilnie strzeżony, jak diament był wystawiony dla wszystkich, którzy chcieli go zobaczyć, a przede wszystkim chcieli upamiętnić siebie obok tego diamentu piłki siatkowej. Po 40 latach Polska zdobyła mistrzostwo świata i był to sukces całej Polski z racji, że nasz kraj był również organizatorem mistrzostw.

Pozytywna opinia o organizacji i przypieczętowanie sukcesu organizacyjnego, jakim było zdobycie pucharu poszła w świat, a to dobra informacja dla nas. Nasi kibice i sympatycy tej dyscypliny robili sobie zdjęcia i każdy z nich będzie niejako promotorem tej informacji w mediach społecznościowych, co tylko uwypukli sławę naszych siatkarzy. Brawo dla zawodników i trenera za wkład i wysiłek na poczet Polski.

RRz

reklama

Menu

Regiony

Portal

 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone