X Mistrzostwa Polski Juniorów w curlingu - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 28 Wrzesień 2020    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Marek, Wacław
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Precyzja, siła i opanowanie – to cechy jakie powinny charakteryzować zawodników drużyny curlingu. Młodych sportowców rywalizujących w tej dyscyplinie, będzie można obejrzeć na lodowisku „Torwar” (ul. Łazienkowska 6A) już w najbliższy piątek, 7 marca, podczas X Mistrzostw Polski Juniorów w curlingu.

O godz. 8.00, pierwsze dwie z dwunastu drużyn biorących udział w turnieju rozpoczną zmagania, których stawką jest tytuł Mistrza Polski oraz nominacja do reprezentacji narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów w styczniu 2015 r.

W zawodach udział wezmą zawodniczki i zawodnicy do lat 21. Spośród zgłoszonych zespołów najliczniej reprezentowani są gospodarze klub CCC Warszawa (4 drużyny) broniący tytułu w kategorii mężczyzn, AZS Gliwice (3 drużyny) broniący tytułu w kategorii kobiet, POS Łódź (2 drużyny), KS Warszowice Śl., ŚKC Katowice i Summit Wakuta Sopot.

Curling jest dyscypliną olimpijską. Mecze będą rozgrywane przez cały piątek oraz sobotę. Rywalizacja finałowa odbędzie się w niedzielę, 9 marca, o godz. 16.00.
źródlo: https://www.um.warszawa.pl
reklama

Menu

Regiony

Portal

 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone