Biegowe zmagania - To już tradycja - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 20 Wrzesień 2020    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Renata, Filipina, Eustachy
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 


W połowie sierpnia biegacze górscy z całej Polski zmierzyli się ze sobą w ramach ICEBUG Summer Trail 2014. Po raz kolejny wśród sponsorów wydarzenia znalazła się marka TEEKANNE!

Sukces zimowych zmagań zachęcił organizatorów do powtórzenia imprezy, tym razem w wydaniu letnim. Zawody rozegrane zostały 16 i 17 sierpnia 2014 r. W pakiecie startowym dla osób biorących udział w zmaganiach znalazła się herbata TEEKANNE.

W sobotę ponad stu trzydziestu pasjonatów rywalizacji górskich stanęło na starcie 16- kilometrowego biegu. Prócz standardowego rankingu, przeprowadzono klasyfikację w ramach I Mistrzostw Polski w Zbieganiu Górskim. Mistrzostwa rozegrane zostały na odcinku z Turbacza do Nowego Targu, mierzącym prawie 6- kilometrów. Miały one ciekawą formułę, gdyż zbieg był elementem zmagań podczas całej trasy. Nieco zmęczeni zawodnicy mieli już zatem za sobą wybieg pod górę. Mistrzem kraju w kategorii mężczyzn został Piotr Biernawski. Rywalizację wśród kobiet wygrała natomiast Ewa Majer.
Niedziela, drugi dzień zmagań, była natomiast wyzwaniem dla miłośników imprez na orientację. Zadaniem startujących było zebranie jak największej liczby punktów kontrolnych, w ramach ustalonych limitów czasowych. Zmagania wygrała Urszula Zimny i Artur Moroń.
Podczas ICEBUG Summer Trail 2014 odbyły się również imprezy towarzyszące – szkolenia na orientację i bieg dla dzieci. Wydarzenie było więc sportowym wyzwaniem i zabawą dla pasjonatów w każdym wieku.

źródło: http://infowire.pl

Koncern TEEKANNE to ponad 130 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty. Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy TEEKANNE POLSKA mieści się w Krakowie, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (TEEKANNE GmbH & Co. KG).W asortymencie TEEKANNE Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 80 różnych produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich.

Więcej informacji: 
http://teekanne.pl/
http://herbatarozgrzewa.pl/
https://www.facebook.com/herbatateekanne
reklama

Menu

Regiony

Portal

 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone