Pomysły na zimowe wieczory - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 11 Kwiecień 2021    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Filip, Leon, Marek
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Ja osobiście stawiam na koc, czekoladę oraz dobrą książkę. Siadam wtedy, zwijam się w mój kokon i czytam jakąś dobrą powieść z gatunku obyczajowych. Popijam gorący napój. To dodaje mi siły, abym kolejnego dnia mogła śmiało przemierzać drogę do szkoły.

              Państwu polecam to z całego serca. Oczywiście wszystko wedle wyboru. Można w łóżku oglądnąć ciekawy film, gatunek naprawdę nie gra roli. Jednak na czas choróbsk i innych nieprzyjemnych przypadków polecam komedie.

              Także kawa i herbata może doskonale się sprawdzić jako antydepresant. Lecz przede wszystkim zimowe wieczory spędzajcie wraz z rodziną, bo jednak ona jest najważniejsza. Co powiecie na wspólne scrabble? Ja zawsze chętnie. Gry planszowe z rodzinką to jeszcze lepszy pomysł.

              Można także wpaść do kina ze znajomymi, może na pizze? Pośmiać się, pogadać, współczesność daje nam czas dla siebie. Na szczęście!

              Polecam także basen, choć trzeba być bardzo ostrożnym, kiedy wychodzi się z niego z mokrymi włosami. Można nabawić się przeziębienia. Ale sam ten basen pozwala nam utrzymać zgrabną sylwetkę, albo i schudnąć po imprezach i karnawale. Ruch jest ważny, jakikolwiek ale ważny

              Jest wiele pomysłów na to, jak spędzić zimowe wieczory. Wymieniłam tu tylko te nieliczne. Popytajcie się przyjaciół, oni na pewno powiedzą państwu coś ciekawego.

Angelika Dłubak
fot.: http://www.sxc.hu/

reklama

Menu

Regiony

Portal

 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone