Blogujmy, a co - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 11 Kwiecień 2021    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Filip, Leon, Marek
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Internet to taka sfera, gdzie ludzie mogą mówić na wiele tematów i dyskutować, przedstawiać swoje racje (niekoniecznie żywnościowe). Światłe idee, filozofia ludzka także jest widziana. Pytanie, czy zawsze trzeba się wypowiadać w małym okienku pod danym tekstem, w tak zwanym komentarzu? Przecież człowiek chce się rozwinąć, ulecieć gdzieś w głąb tego tematu, a nie tylko bytować na dnie wielu tysięcy człowieczych głosów.

Z pomocą przychodzi nam wiele platform, które oferują nam założenie bloga. Jest to bowiem strona internetowa, zazwyczaj założona bez przymusu zapłaty i jest to forma dziennika online danej osoby.

Tematyka jest naprawdę przeogromna. Wszystko zależy od autora. U nastoletnich ludzi często można poczytać o modzie, hobby, muzyce. Niektóre blogi naprawdę są ciekawe. Powstają też liczne blogi o życiu danej osoby, o ideach, o kulturze. Także wspaniałe są blogi literackie, dzięki którym autor także może zostać rozpoznawalny. O blogach recenzenckich nie wspomnę, te są naprawdę nieporównywalne. I mają niesamowitą siłę przekonywania ludzi o tym co czytać, a co nie. Pisarze, strzeżcie się!

Bawić się w to może każdy, nieważne ile ma lat. Wystarczy poszukać odpowiedniego serwisu. Najpopularniejszym jest oczywiście Blogger. Tu według mnie jest najwięcej blogów. Powstają także nowe, ale trzeba ich wyszukać. Wpisać w Google : załóż blog, a strony same wyskoczą.

Sama myślę, że to naprawdę dobra zabawa, o ile ludzie nie prowadzą go dla pieniędzy, komentarzy i obserwatorów. Wtedy zdecydowanie robi się mniej ciekawie.

Angelika Dłubak
Fot.: http://www.sxc.hu/

reklama

Menu

Regiony

Portal

 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone