Strażacy - serial TVP - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 11 Kwiecień 2021    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Filip, Leon, Marek
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Strażacy w akcji

Od niedawna pojawił się kolejny serial TVP pt. "Strażacy". Film ten jest z gatunku obyczajowych, mówiący o sytuacjach niestety groźnych, ale występujących w naszym życiu. Dobrze, że w filmie zawarte są różne wątki, które wpływają na to, iż serial nie przynudza tak bardzo, jak inne mega produkcje serialowe. Jest on przeznaczony dla różnego widza. Kobiety mogą oglądać, bo występują w nim przystojni faceci w mundurach, mężczyźni mogą oglądać ten serial, bo są akcje, które zawsze w sercu faceta, jakoś wywołują chęci uczestnictwa w nich. 

W filmie aktorzy - strażacy zmagają się z problemami zawodowymi, jak również problemami prywatnymi. Scenariusz i reżyseria łączą te dwa wątki, co jest naturalną sytuacją, która występuje w realistycznym świecie. Widz odnosi wrażenie autentyczności i niektórzy z nich na pewno się utożsamiają z akcją serialu. 

Opowieści o ludziach, którzy ratują zdrowie i życie ludzi, ich dobytek to pozytywny przekaz wartości i bądź, co bądź tej ciężkiej pracy. Strażacy to ludzie z pasją i z powołaniem. Można by pisać, że film jest podróbką amerykańskiego kina np. filmu "Chicago Fire", ale nie to jest najważniejsze, by dorównywać wysoko-budżetowym filmom, ale w ogóle robić filmy z pozytywnym wizerunkiem. Straż Pożarna ma taki pozytywny wizerunek, na który wpływają działania strażaków. Zawsze pomagali ludziom i czynią to nadal, pewnie dlatego serial się podoba. 

Głównym bohaterem serialu "Strażacy" jest aspirant Adam Wojnar, którego gra Maciej Zakościelny. Jest to bardzo pozytywna postać w filmie. Jakub Wesołowski gra kapitana Rafała Boryckiego - dowódcę zmiany i jest to niezbyt dobra postać. Reżyserem filmu jest Maciej Dejczer.

RRz

Polecamy wywiady:
Straż Pożarna - pozytywny wizerunek
Pasja i powołanie


reklama

Menu

Regiony

Portal

 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone