Konkurs Moje Miasto Nad Wisłą - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 5 Grudzień 2020    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Krystyna, Sabina, Norbert
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Sandomierskie Centrum Kultury zaprasza serdecznie do udziału w konkursie malarskim MOJE MIASTO NAD WISŁĄ Sandomierz 2013.

 

 

Cele konkursu:

- zwrócenie uwagi dzieci na urodę naszego miasta

- promocja twórczo działających szkół

- rozwijanie kreatywności i wyobraźni plastycznej uczestników konkursu

- wyłonienie 4 prac na wystawę organizowaną w Warszawie w związku z zakończeniem Programu WISŁA ŁĄCZY, następnie wyłonienie jednego uczestnika dziecięcych warsztatów architektoniczo-plastycznych, będących głównym wydarzeniem kończącym Program WISŁA ŁĄCZY w Warszawie.

 

Temat: "Moje miasto nad Wisłą"

Uczestnicy: dzieci z Sandomierza

Wiek: 7- 12 lat

Technika: wszystkie techniki malarskie Format: minimalny A3

Termin dostarczenia prac 15 marca 2013r.

Termin rozstrzygnięcia konkursu i wręczenie nagród: początek kwietnia 2013 r.

 

Adres: Sandomierskie Centrum Kultury, Rynek 25/26, 27-600 Sandomierz, tel./fax 15 832-29-64 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem: "Konkurs malarski - Moje miasto nad Wisłą". Spośród wszystkich dostarczanych prac zostaną wyłonione cztery najlepsze, które zostaną nagrodzone i będą wysłane na koszt organizatora na wystawę w Warszawie. Jury również wybierze jedną osobę, która otrzyma główną nagrodę, tj.: 3-dniowy wyjazd na warsztaty architektoniczno-plastyczne (wraz z opiekunem), które odbędą się w dniach 26-29 kwietnia 2013r., w Pawilonie SARP w Warszawie.

 

Źródło: www.sandomierz.pl

reklama
 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone