Zostań twarzą województwa świętokrzyskiego - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 19 Wrzesień 2021    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Konstancja, January
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

Już 8 sierpnia w Kurozwękach będzie można zostać „Twarzą Świętokrzyskiego” – w specjalnym konkursie organizowanym przez Polską Organizację Turystyczną wyłoniona zostanie osoba, która będzie reklamowała nasz region w całej Polsce, m.in. na billboardach i plakatach. Wystarczy przygotować specjalną scenkę.

Konkurs organizowany jest we wszystkich polskich województwach. W każdym w innym terminie odbywa się finał, podczas którego na scenie prezentują się uczestnicy konkursu. Przedstawione przez nich inscenizacje są fotografowane, a zdjęcia trafiają do Internetu. W głosowaniu internauci wybierają 8 najlepszych zdjęć z danego regionu, które następnie oceniane są przez specjalne jury, wyłaniające zwycięzcę. Otrzymuje on honorarium wynoszące 2000 zł a zdjęcie jego inscenizacji trafi na billboardy w całej Polsce i będzie reklamować region.

W Świętokrzyskim promowana będzie turystyka rowerowa, a na plakacie zobaczyć będzie można Święty Krzyż. Regionalny finał odbędzie się 8 sierpnia o godz. 12:00 przy Pałacu w Kurozwękach. Na scenie trzeba będzie przedstawić scenkę ilustrującą magię regionu z licznymi atrakcjami, które można zwiedzić na rowerze. Mile widziane będą w nich czarownice. Scenkę można prezentować samemu lub z przyjaciółmi.

Partnerem kampanii jest Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa  Świętokrzyskiego, a jej szczegóły można znaleźć tutaj.

Źródło: sejmik.kielce.pl

reklama
 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone