Bricomarche w Sandomierzu - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 19 Wrzesień 2021    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Konstancja, January
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Na początku października 2014. po uroczystej inauguracji z udziałem kadry zarządzającej siecią oraz przedstawicieli samorządu  otwarto w Sandomierzu nowy sklep sieci Bricomarche. Jest on pierwszym i jedynym punktem tej sieci w całym województwie świętokrzyskim.

Bricomarche to sklep typu "dom i ogród". Jego powstanie z punktu widzenia klienta pozwoli uzupełnić asortyment dostępny w okolicy, a także stanowić będzie z pewnością konkurencję dla już istniejących tego typu sklepów w Sandomierzu i okolicach.

Grupa Muszkieterów oraz wchodzące w jej skład sieci Intermarché i Bricomarché intensywnie rozwijają się w całej Polsce. Obecnie pod oboma szyldami działa ponad 300 placówek. W sklepach, centrali Grupy w Poznaniu oraz w trzech działających w Polsce centrach logistycznych zatrudnionych jest aktualnie ponad 13 tys. osób. Zgodnie ze strategią Grupy – Polska CAP 2020, do końca bieżącej dekady ma powstać w Polsce blisko 500 nowych punktów sprzedaży Intermarché oraz Bricomarché, z których duża część zlokalizowana zostanie w Polsce centralnej i wschodniej, w tym także w województwie świętokrzyskim. Pierwszy supermarket Bricomarché w Sandomierzu przyczyni się do stworzenia nowych miejsc pracy w regionie, zwiększenia przychodów gminy oraz pozwoli lokalnym firmom na nawiązanie współpracy biznesowej z siecią.


reklama

Menu

Regiony

Portal

 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone