O Programie Europa Środkowa 2014-2020 - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 26 Wrzesień 2021    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Justyna, Łucja, Cyprian
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Krajowy Punkt Kontaktowy Programu dla Europy Środkowej oraz Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego serdecznie zapraszają 5 czerwca 2013 r. do Bydgoszczy na regionalne seminarium informacyjno-konsultacyjne poświęcone przyszłości Programu Europa Środkowa 2014-2020.

Celem spotkania jest zaprezentowanie dorobku transnarodowej współpracy na tym obszarze przez prezentację projektów realizowanych przy udziale instytucji z województwa kujawsko-pomorskiego.

Bydgoskie spotkanie jest jednym z wielu w cyklu, które w ramach Programu dla Europy Środkowej rozpoczęto w tym roku w związku z trwającymi przygotowaniami do nowego programowania unijnego. Harmonogram spotkania, które odbędzie się w hotelu City, ul. 3 Maja 6, Bydgoszcz, 5 czerwca, godz. 10.00-14.00 TUTAJ

Rejestracja na konferencję poprzez stronę Ministerstwa Rozwoju Regionalnego

Miasto Bydgoszcz podczas spotkania przedstawi projekty realizowane w mieście w ramach Programu dla Europy Środkowej - projekt REURIS: „Rewitalizacja miejskich przestrzeni nadrzecznych” i projekt CEC5: „Demonstracja efektywności energetycznej i wykorzystanie odnawialnych źródeł energii w budynkach publicznych”.

Z doświadczeń beneficjentów będą mogli skorzystać wszyscy zainteresowani przygotowaniem i realizacją projektów w okresie 2014-2020. Przedstawiciele Ministerstwa Rozwoju Regionalnego przekażą dostępne na tę chwilę informacje związane z przyszłością programu. Będzie możliwość zadawania pytań i zgłaszania propozycji dotyczących nowego programu przedstawicielom ministerstwa.

W dniach 15-16 maja odbyła się również coroczna międzynarodowa konferencja Programu dla Europy Środkowej w Padwie, gdzie m.in. nastąpiło podsumowanie wyników konsultacji krajowych propozycji nowego programu. Reprezentanci Bydgoszczy, które od 2008 roku uzyskało w ramach konkursów dofinansowanie z programu na realizację czterech projektów (COBRAMAN, REURIS, CEC5, SHIFT-X), także uczestniczyło w spotkaniu oraz konsultacjach.

Więcej informacji o projektach realizowanych przez Miasto Bydgoszcz w ramach Programu dla Europy Środkowej:
www.cobraman-ce.eu
www.reuris.gug.eu
www.projectcec5.eu
www.shiftx.eu

Źródło: www.bydgoszcz.pl

reklama

Menu

Regiony

Portal

 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone