Pozytywna Bydgoszcz - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 25 Październik 2020    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Ingi, Darii, Sambora
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Witamy na naszym portalu, jednocześnie zapraszamy do czytania naszego e-magazynu Pozytywne Miasto. Dlaczego taka nazwa? Ponieważ chcemy przekazywać właśnie takie treści, czyli treści alternatywne do tych zamieszczanych w klasycznych mediach. Naszym celem jest, aby nasze miasto stało się dla wszystkich jeszcze bardziej pozytywne i kolorowe. Mamy nadzieję, że prezentowane przez nas treści będą dla Państwa pozytywnym doświadczeniem, oderwanym od świata mediów przepełnionych agresją, przemocą i całą resztą szarych stron życia.

W mediach jest mało pozytywnych informacji. A chyba tego brakuje w naszym społeczeństwie, zwłaszcza tym najbliższym, lokalnym.

 

Na naszym portalu serwować będziemy pozytywną dawkę informacji na łamach naszego magazynu, i mamy nadzieję dzięki naszym czytelnikom, wsparciu lokalnej społeczności oraz władz, że stanie się nowym medium pokazującym również Wasz punkt widzenia.

Pozytywne Miasto daje wszystkim możliwość interakcji, czy wręcz czynnego udziału w prezentowanych wydarzeniach i tematach, które każdego dnia otaczają nas z każdej strony.

 

Mieszkańcy miasta dostrzegają różne rzeczy, które dokonują się w ich otoczeniu. Każdy z nas bulwersuje się, jeśli widzi coś złego, coś co źle wpływa na nasze samopoczucie. Człowiek karmiony jest przez niektóre media informacjami, które są niepozytywne. Pytanie kieruję do nas wszystkich – czy chcemy słyszeć o aferach, zabójstwach, czy kataklizmach? Czy te informacje nie mają złego wpływy na nas? Pozytywne informacje mają optymistyczny wpływ na to, iż wiara w to, że jeszcze nie jest tak źle, napawa nadzieją. Lepiej posłuchać lub przeczytać dobre treści. Takie treści będzie można poczytać w wydawnictwie i portalu Pozytywne Miasto. Zapraszamy wszystkich do sięgania po lekturę dobrego słowa. Przecież w miastach dzieją się także dobre rzeczy.

 

Gorąco zachęcamy do zaglądania na nasz portal.

{jcomments on}

reklama
 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone