Kultura na moście nie śpi! - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 11 Lipiec 2020    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Cyprian, Olga, Benedykt
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Już od 7 czerwca 2014 r. w Lublinie prężnie działa inicjatywa, która nosi nazwę Most Kultury. Miejscem, gdzie odbywają się wszelkie przedsięwzięcia jest most im. Inżyniera Mariana Lutosławskiego na rzece Bystrzycy, przy ul. Zamojskiej. Projekt został uruchomiony po raz drugi i jeszcze bardziej niż w zeszłym roku - zachęca swoją ofertą.

Most Kultury z mnóstwem atrakcji   Jakie atrakcje będą dostępne przez najbliższe najgorętsze miesiące w roku, czyli czerwiec, lipiec i sierpień? Ich liczba jest dosyć spora, a będą to m. in. koncerty, warsztaty, pokazy taneczne, projekcje filmowe, spływy kajakowe i nie tylko. Znajdą tu coś dla siebie zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli. Można korzystać z wielu możliwości, a przy tym poznawać inspirujących ludzi oraz doświadczać szeroko pojętą kulturę.

    Most, który zazwyczaj przeznaczony jest do przemieszczania się pieszych i rowerzystów, pełni dodatkową funkcję - jednoczenia ludzi, którzy żyją pełnią życia. Dla spragnionych wrażeń, polecamy sprawdzać plan wydarzeń. Natomiast już w jedną z niedziel, 15 czerwca odbędą się m. in. o14:00 ciekawe zajęcia dla dzieci, których głównym elementem będą gry planszowe. Dla lubiących eksperymentować w kuchni polecamy o 15:00 warsztaty kulinarne: Kuchnia Pana Tofu. Natomiast o 19:00, będzie coś dla lubiących aktywność fizyczną: Pokaz Zumby. To tylko część z rozrywek, jakie pojawią się tego dnia.

Wejście do strefy kultury i korzystanie z wydarzeń jest bezpłatne.

Magdalena Wnuk

reklama

Menu

Regiony

Portal

 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone