Nowa płyta Juniora Stressa " Sound Systemowej Sceny Syn" - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 20 Czerwiec 2021    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Bogna, Florentyna, Rafał
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Już od dwóch dni  w sprzedaży krąży nowa płyta Juniora Stressa " Sound Systemowej Sceny Syn"  - reggae zawodnika z ziemi lubelskiej. Płyta zawiera 13 utworów wzbogaconych o niesamowitych i charyzmatycznych gości ( Vienio, Chonabibe, Deadly Hunta, Sławomir Gołaszewski, Tallib). 

 Jak mówi Junior Stress:

"Te nagrania są dla mnie bardziej powrotem do starej zajawki, niż eksperymentem. Muzyka, która gra na płycie "Sound Systemowej Sceny Syn" to dokładnie te brzmienia, którymi zafascynowałem się na początku swojej muzycznej przygody. Taką podróż umożliwili mi producenci EMESDE, DJ FEEL X, MATIS(Centrum Strona), Gavin z EQUIKNOXX, MOTHASHIPP, band D'ROOTS BROTHERS i mój rodzimy band SUNEL BAND. Miałem zaszczyt zaprosić do wspólnych nagrań poetę SŁAWKA GOŁASZEWSKIEGO, rapera VIENIA z MOLESTA EWENEMENT, brytyjskiego nawijacza DEADLY HUNTA, lubelski skład CHONABIBE w reprezentacji JAHDECK-a i FAT MATTHEV oraz lubelskiego śpiewaka TALLIB-a".

Album zapowiada singiel "(Nie)prawda", do którego powstał klip: karrot.pl/nieprawda

Lada moment rozpoczną się prace nad kolejnym teledyskiem promującym krążek.

Płyta jest już dostępna w przedsprzedaży - można ją zamówić na stronie internetowej wydawnictwa Karrot oraz Grubelolo.pl.

(źródło: karrot.pl)

reklama
 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone