Rekrutacja do przedszkoli w Lublinie - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 20 Czerwiec 2021    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Bogna, Florentyna, Rafał
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 


Trwa rekrutacja dzieci do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i innych form wychowania przedszkolnego prowadzonych przez Miasto Lublin w roku szkolnym 2014/2015. Wnioski o przyjęcie należy składać do 31 marca.

Liczba wolnych miejsc w lubelskich przedszkolach samorządowych w przybliżeniu wynosi 4 300. Do 18 marca na wolne miejsca złożonych zostało 2 540 wniosków o przyjęcie.

Wnioski o przyjęcie dziecka można składać korzystając ze strony internetowej naborp-k.vulcan.net.pl/lublin lub w formie tradycyjnej w przedszkolu lub szkole podstawowej prowadzącej oddziały przedszkolne.

W tym roku weszły w życie zmiany dotyczące zasad naboru. Szczegóły rekrutacji i opis nowych zasad znajduje się tutaj oraz na stronie naborp-k.vulcan.net.pl.

Terminy postępowania rekrutacyjnego do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i innych form wychowania przedszkolnego obowiązujące w Mieście Lublin:

1. Składanie wniosków: od 1 marca do 31 marca 2014 r.
2. Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych: 22 kwietnia o godzinie 14.00
3. Potwierdzenie przez kandydata woli przyjęcia: od 23 kwietnia br. od godziny 8.00 do 30 kwietnia br. do godziny 17.00
4. Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych: 5 maja br. o godzinie 14.00
5. Podpisywanie umów: do dnia 15 czerwca br.
6. Rekrutacja uzupełniająca: lipiec 2014 r.

źródło: http://www.lublin.eu

reklama
 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone