Kraków wśród liderów promocji miejsc - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 21 Październik 2020    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Urszuli, Celiny, Hilarego
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Kraków wśród liderów promocji miejsc

Kraków znalazł się w gronie trzech polskich miast, których działania promocyjne w ciągu ostatnich dwóch lat zostały najlepiej ocenione przez samorządowców. Tak wynika z drugiej edycji badania przeprowadzonego przez Fundację Best Place.

Poznań, Wrocław i Kraków to miasta, których działania promocyjne w ciągu ostatnich dwóch lat zostały najlepiej ocenione przez samorządowców. Wśród województw przoduje małopolskie, śląskie i warmińsko-mazurskie.

Za najlepiej promującą się jednostkę samorządu terytorialnego szefowie biur promocji uznali  Poznań. Na drugim miejscu w tej stawce znalazł się Wrocław. Trzecie miejsce na podium przypadło naszemu miastu. Z kolei Kraków - z akcją „Gołębie kręcą Kraków" - został uznany za najlepszego autora kampanii promocyjnej.

Szczegółowy raport „Top promocji polskich miast, powiatów i regionów 2013" dostępny jest na stronie www.bestplaceinstytut.org

 

Źródło: www.krakow.pl

reklama

Menu

Regiony

Portal

 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone