Summer Fall Festival w Płocku - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 11 Sierpień 2020    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Luiza, Zuzanna, Włodzimierz
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 


Muzyka rockowa nie jest jednorodnym gatunkiem. Wszystkie style rockowe charakteryzują się brzmieniem opartym na dźwiękach gitarowych i perkusji, z wyraźnie zarysowanym rytmem i śpiewem, wywodzącym się z bluesa oraz wolnej jazzowej improwizacji. Taki jest też Sammer Fall, na którym prezentujemy szeroko rozumianą muzykę rockową, od indie, przez tradycyjne brzmienia gitarowe, po metal.

Podczas pierwszej edycji festiwal, w 2012 roku, na płockiej plaży bawiło się ponad 5 tysięcy. Wystąpiła czołówka polskich zespołów, m.in. Brygada Kryzys, Hey, Acid Drinkers, Farben Lehre. Nie zabrakło też akcentów spod znaku reggae - na festiwalu pojawiła się Dubska i Zebra Dub. Tej różnorodności nie zabraknie również w tym roku.

Summer Fall wyrasta częściowo z sukcesu innych rockowych płockich imprez. Regularnie odbywają się mniejsze przedsięwzięcia tego typu, m.in. Rockowe Ogródki oraz Alterstacja, Koncert Na Dachu. Powstał w roku 2012 zamykając sezon dużych wydarzeń muzycznych odbywających się latem.

Płock jest jednym z najstarszych miast na Mazowszu i w Polsce.Za panowania Władysława Hermana i Bolesława Krzywoustego był faktyczną stolicą Polski. Obecnie miasto liczy ponad 128 tys. mieszkańców. Jest malowniczo położone na wysokiej skarpie wiślanej.

Dzisiejszy Płock jest ważnym ośrodkiem nauki i kultury o dawnych tradycjach. Najcenniejsze obiekty zabytkowe znajdują się na pradawnym Wzgórzu Tumskim, Starym Rynku i w jego okolicy. Ponadto Płock jest najważniejszym w Polsce miejscem dla prężnie rozwijającego się przemysłu petrochemicznego.

Miasto Płock powoli staje się letnią festiwalową stolicą Polski. Na plaży nad Wisłą goszczą m.in.: Piknik Lotniczy, Lato z Radiem, Międzynarodowy Festiwal Romów, Reggaeland, Międzynarodowy Festiwal Muzyki Elektronicznej – Audioriver.

Summer Fall Festival odbywa sie tradycyjnie na plaży nad Wisłą w Płocku. W bezpośrednim sąsiedztwie festiwalu znajduje się kąpielisko publiczne oraz liczne miejsca rekreacyjno rozrywkowe dostepne dla wszystkich chętnych.

PROGRAM II Summer Fall Festival - zakończenie lata - Płock - plaża nad Wisłą - 14 września

Próby do godziny 15:00

15:30 - 16:10 - OFFENSYWA
16:25 - 17:15 - ANALOGS
17:35 - 18:35 - JELONEK
18:55 - 20:05 - ENEJ
20:25 - 21:35 - BEDNAREK
21:55 - 23:10 - FARBEN LEHRE + goście (m.in. Gutek, Dominik z Raggafaya, Anja Orthodox, Jelonek, Bednarek i wielu innych….)
23:30 - 00:40 - CLOSTERKELLER

 

Prowadzący: Damian Marciniak


żródło: http://www.summerfall.pl/index.html

reklama
 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone