Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W sobotę 15 lutego 2014 r. LOT organizuję aukcję bagaży, które są składowane w magazynach lotniska po tym, jak pasażerowie nie zgłosili się po odbiór lub po prostu zapomnieli i pozostawili swoje walizki. Można będzie licytować, a walizka, która zostanie wylicytowana będzie już własnością szczęśliwego nabywcy. Szczęście i owszem trzeba będzie mić, ponieważ nikt nie może otworzyć, ani dotykać licytowanych bagaży. Władze lotniska zapewniają, jednak, że nie ma w nich rzeczy, które mogłyby się zepsuć np. żywność, czy materiałów niebezpiecznych, a wręcz przestępczych. Walizki były przeglądnięte przez odpowiednie służby.

Bagaże zostaną udostępnione do obejrzenia na godzinę przed rozpoczęciem licytacji po to, aby licytujący mogli pooglądać je tylko oceniając je wizualnie. Zapowiada się zabawa i to zabawa w ciemno. Jest to znakomity pomysł, jeśli chodzi o ekonomiczny wariant. Do tej pory walizki takie po upływie dwóch lat były utylizowane.

Przypominać to będzie znaną" Wojnę magazynową" popularnego programu telewizyjnego.

Cała "akcja", jak ją nazywają niektórzy zainteresowani rozpocznie się 15 lutego 2014 r. w biurowcu PLL LOT o godzinie 12.00 przy ul. 17 Stycznia 39 w Warszawie.