II Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 17 Wrzesień 2021    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Justyna, Narcyz, Franciszek
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Już po raz drugi w najbliższy weekend w Rzeszowie zagoszczą przedstawiciele służb mundurowych z całej Polski, a nawet w tym roku przyjadą funkcjonariusze ze Słowacji. Powodem tego wydarzenia będą II Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu, których organizatorem jest Zakład Karny w Rzeszowie.

"Taką naczelną zasadą tych mistrzostw jest integracja i duch fair play. Mamy możliwość pokazania nas, jako przedstawicieli służb mundurowych, że są to ludzie z pasją (...) Mamy okazję urzeczywistnić charakter i sprawności fizyczną ludzi, którzy na co dzień wykonują swój zawód, ale również ludzi, którzy mają w swoim życiu jakiś cel, jakim jest na przykład uprawianie sportów walki. Bardzo ważnym elementem dla nas, jako organizatorów jest to, że przyczyniamy się do integracji służb mundurowych. Zależy nam na tym, aby społeczeństwo miało możliwość poznanie „ludzkiej twarzy” nas, jako funkcjonariuszy". - mówi sam inicjator tych mistrzostw mjr Jerzy Bassa z-ca dyr. Zakładu Karnego w Rzeszowie.

Podczas zawodów towarzyszyć też będzie występ zespołów muzycznych na scenie.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Rzeszowa na te zawody, które odbędą się 21 i 22 czerwca 2014 roku w Hali ROSiR przy ul. Pułaskiego 13 oraz do parku, który sąsiaduje z tą halą sportową, gdzie odbędą się liczne koncerty, będzie również film w reż. Macieja Słysza „Za pięć dwunasta” oraz prezentacja rzeszowskich formacji mundurowych.

Wywiad z z-cą dyr. Zakładu Karnego w Rzeszowie mjr Jerzym Bassą

Strona Zakładu Karnego w Rzeszowie:  http://www.sw.gov.pl/pl/okregowy-inspektorat-sluzby-wieziennej-rzeszow/zaklad-karny-rzeszow-zaleze/index,163.html

Facebook: https://www.facebook.com/kickboxingSW


reklama

Menu

Regiony

Portal

 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone