Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Po IV Kongresie Innowacyjnego Marketingu w Samorządach Urząd Miasta Rzeszowa podsumował to wydarzenie, jak również przedstawił pomysły mieszkańców na kolejne innowacje w Rzeszowie zaproponowane na platformie http://dobrepomysly.erzeszow.pl/. 1 grudnia 2014 r. odbyła się konferencja w Ratuszu w Rzeszowie dla mediów. Dr Dariusz Tworzydło powiedział o celach kongresu, który cieszy się coraz to większą popularnością. Jak się okazuje jest to niezbędne w dzisiejszych czasach ponieważ kreowanie wizerunku, marketing również wchodzi w życie samorządów. Jak podkreślił dr Dariusz Tworzydło - Prezes firmy Exacto, która była organizatorem technicznym kongresu te wszystkie praktyki, o których była mowa na ostatnim kongresie w Rzeszowie w listopadzie br. na pewno uda się wdrożyć podczas pracy samorządów. Da to wymierne korzyści w komunikowaniu się z inwestorami, a także z mieszkańcami.

Pierwszy krok do komunikacji z mieszkańcami został już zrobiony w Rzeszowie. Po pierwsze Prezydent Tadeusz Ferenc ma w praktyce rozmawianie z mieszkańcami na organizowanych spotkaniach osiedlowych. Po drugie Miasto Rzeszów dysponuje też stworzoną specjalnie do celów konsultacyjnych platformę, na której zbierane są pomysłu mieszkańców na ulepszenie różnych dziedzin życia społecznego. Należy podkreślić, że pomysły te są w znacznej mierze bardzo dobre. Pani Dyrektor Wydziału Promocji i Współpracy Międzynarodowej Marzena Furtak-Żebracka z Urzędu Miasta opowiedziała o tych najciekawszych pomysłach. Niektóre są już wdrożone, niektóre są na etapie wdrażania. Podkreśliła fakt, iż ta platforma http://dobrepomysly.erzeszow.pl pomoże stworzyć dobry wizerunek samorządu, który chce dyskutować z mieszkańcami o problemach i innowacjach naszego miasta.

W ostatnim wywiadzie z Prezydentem Tadeuszem Ferencem udzielonego dla naszego portalu padły słowa" Wszystko zaczyna się od mieszkańców...". Uzmysłowiłem sobie teraz znaczenie tych słów. Dla zainteresowanych odsyłam do lektury słowa w wywiadzie: Nic bym nie zrobił bez mieszkańców - Tadeusz Ferenc lub na nasz kanał Youtube.

A jak my mamy zmieniać Rzeszów? To proste - przychodzić na spotkania z Prezydentem, zarejestrować się na platformie DobrePomysły, dyskutować i poddawać nowe pomysły.

Mówi jeden z użytkowników platformy dobrepomysly.erzeszow.pl Artur Hippe:

     {audio}hippe.mp3{/audio}

RRz