Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 


"WŁOSEM W RAKA" to ogólnopolska akcja zbierania włosów na peruki dla dzieci, która 11 marca zawita do Rzeszowa. My już dzisiaj gorąco Was zachęcamy do wzięcia w niej udziału.
 

W tym dniu w trzech salonach fryzjerskich w Rzeszowie, każdy kto spełni poniższe kryteria może ściąć swoje włosy i przekazać je na peruki dla trzech nastolatek z Podkarpacia, które w wyniku choroby nowotworowej straciły włosy. Potrzebne są włosy o długości 25 cm, mogą być wcześniej farbowane, ale nie rozjaśniane. Akcja bezpłatnego ścinania włosów będzie realizowana przez cały dzień 11 marca(środa) w następujących miejscach: 
- Studio Fryzur " U Daniela" przy ul.Kopernika7
- Salon Fryzjerski "Viva" Małgorzaty Rakoczy przy Al.Krzyżanowskiego 12/91A
- Atelier Fryzjerstwa i Wizażu przy ul.3 Maja 13

Swój udział zapowiedziały nasze dziennikarki, m.in. inicjatorka akcji w Rzeszowie Monika Domino oraz Marta Niewczas wielokrotna Mistrzyni Świata w Karate Tradycyjnym. Do uczestnictwa zapraszamy dziewczynki, dziewczyny i Panie, które chciałyby podzielić się swoimi włosami. 

11-go marca przez cały dzień na antenie Polskiego Radia w Rzeszowie dziennikarze będą Was zachęcać do udziału w Akcji oraz relacjonować jej przebieg.

źródło: Radio Rzeszów