Podkarpacie weźmie udział w akcji "Moja zdrowa rodzina" - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 17 Październik 2021    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 W dniu 23 września 2014 r.  województwo podkarpackie dołączyło do trzech innych województw w Polsce i na Węgrzech, biorących udział w projekcie zachęcającym do spożywania owoców i warzyw.

Mieszkańcy województwa podkarpackiego, zwłaszcza dzieci, osoby starsze i kobiety w ciąży, będą beneficjentami projektu „Moja zdrowa rodzina” – nowej inicjatywy europejskiej promującej zdrowy styl życia.

Inauguracja Kampanii Moja Zdrowa Rodzina na Podkarpaciu - film:
{youtube}36DekIWEyCw{/youtube}
© European Union, 2014/Robin Holm

Celem akcji jest zachęcanie do zabawy smakami, konsystencją i kolorami świeżych owoców i warzyw. Akcja będzie polegać na NIEODPŁATNYM dostarczaniu owoców i warzyw, a także – w czym pomogą znani szefowie kuchni – na udostępnianiu przepisów i organizowaniu lekcji gotowania oraz na przekazywaniu informacji żywieniowych. Ambasadorka projektu, pani Magda Gessler, zaprasza Polaków do korzystania z jej tradycyjnych, zdrowych i sprawiających frajdę przepisów.

"Moja zdrowa rodzina” to projekt Dyrekcji Generalnej ds. Zdrowia i Konsumentów Komisji Europejskiej, finansowany z budżetu przyznanego przez Parlament Europejska, jest to projekt Unii Europejskiej ukierunkowany na zwiększenie spożycia owoców i warzyw w trzech grupach docelowych: dzieci, osób starszych i kobiet w ciąży. Najważniejszym działaniem w ramach projektu będzie regularne dostarczanie warzyw i owoców wybranej grupie odbiorców. Dystrybucja owoców i warzyw będzie prowadzona od października 2014 r. do października 2015 r.

inf. pras.


 

reklama

Menu

Regiony

Portal

 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone