Podkarpackie Targi Pracy 2015 - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 11 Lipiec 2020    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Cyprian, Olga, Benedykt
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie organizuje w dniu 26 lutego 2015 r. Podkarpackie Targi Pracy, kierowane do wszystkich osób z Województwa Podkarpackiego poszukujących pracy. Targi po raz kolejny zorganizowane zostaną w ramach projektu „WSIZ: Wiedza – Staże – Informacja - Zatrudnienie” , współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Na targach zaprezentuje się około 70 pracodawców. Są to przedstawiciele m.in. branży informatycznej, finansowej, produkcyjnej, handlowej, spedycyjnej, hotelarskiej oraz agencje zatrudnienia. Pracodawcy oferować będą łącznie kilkaset miejsc pracy w Polsce i za granicą. Jest bardzo duże zróżnicowanie ofert pracy, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Po raz pierwszy do udziału w targach zgłosiło się kilka zagranicznych agencji zatrudnienia, które oferować będą pracę m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Holandii oraz Francji. Będą też przedstawiciele pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne.  – informuje Ewa Podgórska, specjalista ds. pośrednictwa pracy z Biura Karier WSIiZ.

Targi Pracy zorganizowane zostaną w Hali Podpromie w Rzeszowie (Rzeszów, ul. Podpromie 10).

reklama
 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone