Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 Zapraszamy dzieciaki ze swoimi rodzicami i dziadkami na warsztaty kulinarne Poznaj Smak Zdrowia. Dzieci samodzielnie przygotują zdrowe i pyszne ciasteczka oraz czekoladowe mleko bez cukru, nabiału i glutenu.

Tylko u nas twoja pociecha samodzielnie przygotuje magiczne ciasteczka, które nie tylko pysznie smakują, ale są niezwykle proste w wykonaniu i 100% zdrowe. Wśród składników NIE znajdziesz:
- białego cukru
- białej mąki
- margaryny
- oleju rafinowanego
- tłuszczy zwierzęcych
- "pustych" kalorii

Szczegóły i zapisy tu: https://www.facebook.com/events/479889572169523/

Idea

Warsztaty przeznaczone są dla osób, które chcą zacząć się zdrowo odżywiać lub zrzucić kilka kilogramów oraz dla tych, którzy chcą nauczyć się nowych umiejętności, które z łatwością będzie można wykorzystać na co dzień w kuchni. Zapraszamy również osoby, które przeszły na wegetarianizm lub z powodu nietolerancji np. na gluten muszą na nowo odnaleźć się w kuchni.

Na spotkaniu każdy będzie miał możliwość nauczenia się samodzielnego przygotowania mn. in. koktajlów o działaniu odchudzającym, odżywiającym i oczyszczającym organizm oraz zdrowych słodyczy (bez sztucznych dodatków, mąki i cukru). Na najbliższych warsztatach królować będą: banany, amarantus, masło orzechowe, ciecierzyca oraz oczywiście warzywa i owoce! Gwarantowana jest dawka wiedzy teoretycznej i praktycznej oraz świetna atmosfera.

Warsztaty poprowadzą Monika Homa i Paulina Kawa, które uważają, że zdrowe odżywianie to nie chwilowy trend, ale inspiracja dla zapoczątkowania rewolucyjnych zmian, którym świadomie wychodzą naprzeciw, bo wiedzą jak ogromną rolę odgrywa zdrowie na wszystkich poziomach życia. 

Misją warsztatów Poznaj Smak Zdrowia jest zmiana nawyków żywieniowych tak, by dbać o zdrowie każdego dnia, podczas każdego posiłku i móc cieszyć się energią, witalnością i dobrym samopoczuciem. Podczas spotkania uczestnicy poznają różnicę pomiędzy „jedzeniem” a „odżywianiem”.Odżywianie to świadomy proces dostarczania organizmowi potrzebnych składników odżywczych i właściwej dawki energii.  Natura obdarzyła nas bogactwem wyjątkowych roślin, dzięki czemu przy ułożeniu odpowiedniej diety można wyleczyć wiele chorób. Dodatkowo wspólne gotowanie to wspaniała forma relaksu i odpoczynku, a także źródło inspiracji i wymiany doświadczeń kulinarnych.

Wciąż jeszcze zdarza się, że zdrowe posiłki kojarzą się z niesmaczną i nudną dietą, dlatego na warsztatach każdy będzie miał możliwość doświadczyć, że pełne wartości odżywczych dania mogą być smaczne, łatwe w przygotowaniu i tanie!

PK 
fot. Izabela Babiarz