Wybitne osiągnięcia studentek nagrodzone stypendium ministra - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 15 Lipiec 2020    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Henryk, Włodzimierz, Brunon
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 Studentki Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie otrzymały prestiżowe stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. WSIiZ jest jedyną uczelnią niepubliczną w Polsce południowo-wschodniej, której studenci zostali uhonorowani tymi wyróżnieniami. Większość stypendiów trafiła do studentów największych uniwersytetów w Warszawie, Krakowie i Poznaniu.

11 grudnia 2014 r.  prof. Lena Kolarska-Bobińska, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiła listę studentów, którzy otrzymali stypendia w wysokości 14 000 zł za wybitne osiągnięcia.

W tym roku akademicki przyznano 926 stypendiów na 2646 wniosków, które wpłynęły do MNiSW. Na Podkarpaciu stypendium Ministra otrzymało dwunastu studentów. Wśród nich są Angelika Gumieniak i Karolina Palimąka, studiujące finanse i rachunkowość w WSIiZ oraz siedmiu studentów z Uniwersytetu Rzeszowskiego i trzech z Politechniki Rzeszowskiej.

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie  po raz kolejny jest liderem wśród uczelni niepublicznych w Polsce południowo-wschodniej pod względem przyznanych stypendiów ministra. W tym roku szkoły wyższe należące do Konsorcjum Akademickiego WSIiZ również otrzymały stypendia – studentom Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu przyznano dwa stypendia, a jedno Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie.

reklama

Menu

Regiony

Portal

 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone