Artyści Dzieciom 2014 - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 28 Styczeń 2021    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Walery, Radomir, Karol
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Aukcja obrazów będzie transmitowana na żywo dzięki uprzejmości p. Jaromira Czyża
z Firmy Czyż Studio Filmowe.

Całą aukcję będzie można oglądać na stronie http://www.rzeszownazywo.pl
oraz u nas na portalu http://www.pomia.pl na kanale 2 licytować będzie można także telefonicznie.Szanowni Państwo,

Artyści Malarze, Rzeźbiarze, Kolekcjonerzy, Miłośnicy Sztuki,
Przyjaciele Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci

Aukcja obrazów na rzecz Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci na stałe wpisała się w kalendarz uroczystości odbywających się w październiku w Rzeszowie.
Chociaż samo wydarzenie wiąże się z określoną datą, to jednak przygotowania do niego i jego efekty wpływają na cały rok pracy w Fundacji. Aukcja wykracza także swoim zasięgiem poza granice Podkarpacia i Polski. Wielu Artystów co roku ponawia swoją pomoc i po raz kolejny daje swoje dzieło na aukcję. Przybywają także nowi Artyści, którzy widzą sens, aby w ten sposób pomagać konkretnym chorym –obecnym na oddziale  Domu Hospicyjnego dla Dzieci lub objętych domową opieką.
Już po raz siódmy spotykamy się z niezawodną pomocą ze strony Artystów. Dlatego przygotowaliśmy tę kolejną aukcję obrazów. Czekają na nią nasi Podopieczni, bo dzięki niej otrzymają pomoc w postaci opieki medycznej, potrzebny sprzęt, leki, opatrunki, spełnione marzenia…
Aukcja od początku prowadzona jest we współpracy z Teatrem im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie, Podkarpacką Zachętą Sztuk Pięknych, Stowarzyszeniem Marynistów Polskich Oddział w  Rzeszowie. Otrzymaliśmy także prace od organizatorów licznych Plenerów: Boguchwała, Łańcut – Rakszawa – Lipnik, Kolbuszowa i inne. Są nowi Twórcy, którzy przekazują nam swoje prace. Obrazy i rzeźby na aukcję co roku przekazywane są bezpłatnie. Prezentujemy je w niniejszym  katalogu, w galerii internetowej na stronie Fundacji: www.hospicjum-podkarpackie.pl a także w Teatrze.

Chcemy w tym miejscu podziękować wszystkim Artystom, Kolekcjonerom, ludziom, którzy niezawodnie wspierają nas przez Aukcję Obrazów. Dzięki Waszej pomocy możemy pomagać chorym dzieciom i ich rodzicom oraz  rodzinom, które przeżywają żałobę. Podziękowania kierujemy do Osób przygotowujących aukcję i zajmujących się promocją tego wydarzenia. Specjalne podziękowanie kierujemy do p. Gabrieli Piechnik i p. Moniki Barłowskiej – Kuchar za wykonanie zdjęć do katalogu i galerii internetowej.

Na VII aukcję otrzymaliśmy 150 prac: obrazy olejne, ikony, grafiki, rzeźby. Wzorem lat poprzednich aukcja zostanie podzielona na część przeznaczoną do licytacji i część, którą będzie można zakupić na specjalnie przygotowanym stanowisku na foyer Teatru.

Aukcja odbędzie się w niedzielę 26 października 2014 roku, o godz. 13:00 w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie. Pieniądze z licytacji w całości przeznaczone będą na dofinansowanie Domu Hospicyjnego dla Dzieci i opieki domowej.

Z wyrazami należnego szacunku
Zarząd Fundacji

Rafał Ciupiński – Prezes
Janina Jaroń – Fundator
Anna Toczek – Członek Zarządu

źródło: http://www.hospicjum-podkarpackie.pl

Obrazy

reklama

Menu

Regiony

Portal

 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone