Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 Już w najbliższą niedzielę tj. 14.092014 r. w Rzeszowie odbędzie się nietypowy trening. To tzw. Cross Games, czyli pełny zestaw ćwiczeń pozwalający poznać możliwości każdego organizmu. Początek o godz. 16 w okolicach tzw. „Przystani nad Wisłokiem” w Rzeszowie.

Ten specyficzny trening wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych i już jest obecny w Polsce. – To połączenie ćwiczeń zapożyczonych z innych dyscyplin sportu, takich jak: gimnastyka sportowa, lekka atletyka, podnoszenie ciężarów, trójbój siłowy, czy nawet strongman. Tak powstał najpopularniejszy aktualnie system treningu funkcjonalnego – mówi Marek Mackiewicz, trener tej dyscypliny.

Organizatorem zbiorowego treningu jest Klub Fitness Point w Rzeszowie, który niedawno zachęcał Rzeszowian do aktywności na świeżym powietrzu. Ta impreza to kontynuacja projektu dedykowanego mieszkańcom na Platformie Dobre Pomysły, a także swoiste zakończenie aktywnego lata w mieście.

– Wszyscy chętni mogą uczestniczyć w naszych zajęciach, gdyż Cross Games to ćwiczenia praktycznie dla każdego, niezależnie od poziomu sprawności, doświadczenia czy też znajomości tej dyscypliny. Należy jednak oczekiwać dużej intensywności ćwiczeń i zmieniających się elementów z różnych dyscyplin sportowych. Gwarantuje to, że trening będzie różnorodny, bez nudy i monotonii  – zachwala Marysia Olszowy, trener.

Trening odbędzie się na świeżym powietrzu, na przestrzeni zlokalizowanej w okolicach tzw. „Przystani nad Wisłokiem”. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do uczestnictwa w tym niezwykłym widowisku sportowym. Gwarantują różnorodność zadań, dawkę emocji, a także ciekawy sposób na polepszenie kondycji i sprawności fizycznej. Dodatkowo podczas pokazu treningowego organizator gwarantuje konkursy, gdzie będzie można wygrać upominki sportowe oraz wejściówki do Klubu Fitness Point w Rzeszowie. 

Początek imprezy „Cross Games w Rzeszowie” o godz. 16.00. Szczegóły i wstępne zapisy pod nr. telefonu: 786 148 551 oraz na miejscu treningu. Zajęcia Cross Games poprowadzą certyfikowani trenerzy: Marysia Olszowy oraz Marek Mackiewicz.

Sprawdź swoje możliwości uczestnicząc w treningu Cross Games! Kształtuj swoją siłę, wytrzymałość i szybkość, podczas „Cross Games w Rzeszowie”.

Magdalena Krupa