Dzień Babci i Dziadka na sportowo - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 10 Lipiec 2020    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Amelia, Filip, Witalis
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 Rzeszowski Fitness Point zaprasza na ciekawą imprezę pod hasłem „Aktywny Dzień Babci i Dziadka”. W najbliższą sobotę odbędzie się trening adresowany do seniorów. Program obejmuje ćwiczenia, fizjoterapię, taniec oraz porady prozdrowotne specjalistów.

Chcemy w nietypowy sposób uczcić Dzień Babci i Dziadka. W trosce o zdrowie i dobre samopoczucie dla naszych seniorów przygotowaliśmy dużą dawkę sportu i zabawy. Myślę, że w tym dniu warto podarować babci lub dziadkowi aktywnie spędzony czas zamiast kwiatka lub czekoladek – mówi o inicjatywie Magdalena Krupa, instruktor Klubu Fitness Point.  

Z okazji Dnia Babci i Dziadka, 24 stycznia w Klubie Fitness Point w Rzeszowie odbędzie się
Dzień Otwarty. W bezpłatnych zajęciach mogą uczestniczyć wszyscy chętni seniorzy, gdyż program zajęć został specjalnie ułożony właśnie dla tej grupy wiekowej. – Poszczególne ćwiczenia zajęcia jak i cały program zostały tak dobrane, by poradził sobie z nim organizm każdego seniora – powiedział Maciej Szostakow, trener klubu.

Impreza zacznie się od treningu prozdrowotnego. To proste ćwiczenia rozciągające przygotowującego organizm seniora do zaplanowanych później zajęć. – Nie zabraknie ćwiczeń wzmacniających mięśnie brzucha i pleców oraz poprawiających postawę ciała. Taki trening na pewno nie zaszkodzi naszym gościom, gdyż będzie on dopasowany pod względem wykonalności i intensywności do poziomu grupy – mówi Małgorzata Rzepko, trener klubu.  

Podczas Aktywnego Dnia Seniora w Klubie Fitness Point nie zabraknie także porad fizjoterapeuty, konsultacji z trenerami oraz zajęć z zastosowaniem specjalnych technik relaksacyjnych. Seniorzy będą mogli skorzystać również z badania składu masy ciała na specjalistycznej wadze.

Dla babci i dziadka zaplanowano także zajęcia taneczne. – To popularna zumba, która łączy elementy aerobiku i rytmów latynoskich. Każdy senior jest w stanie opanować proste kroki i luźną choreografię. Zajęcia gwarantują dużą dawkę energii, spalenie kalorii i dobrą zabawę – podsumowała Magdalena Krupa.

Aktywny Dzień Babci i Dziadka odbędzie się 24 stycznia (sobota) w rzeszowskim Klubie Fitness Point, ul. Lwowska 6. Program szczegółowy: trening prozdrowotny (9-10), konsultacje z fizjoterapeutą (10-11), zajęcia taneczne (11-12), zajęcia relaksacyjne (12-13). Dla każdego seniora przygotowano napoje oraz zdrowy poczęstunek. Szczegóły pod nr. telefonu: (17) 859 36 14, kom. 882 174 730. Wstęp jest bezpłatny.

Rafał Białorucki

reklama

Menu

Regiony

Portal

 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone