Gdańsk bije rekord w piciu wody - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 19 Wrzesień 2021    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Konstancja, January
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 


Gdańsk, po raz kolejny aktywnie włącza się w obchody Światowego Dnia Wody. 21 marca o godz. 11.00 rozpoczyna się happening przy ul. Karmelickiej 1, tego dnia rusza także aplikacja internetowa „Gdańsk bije rekord w piciu wody”. Organizatorem obchodów jest Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o.

„Water & Energy”- pod takim hasłem, na całym świecie odbywają się tegoroczne obchody Światowego Dnia Wody. Aby pokazać wzajemną zależność wody i energii, GIWK przygotował specjalną kampanię społeczną. - Gromadzimy energię wypitych przez gdańszczan szklanek wody i wykorzystamy ją do przygotowania wodnej, letniej niespodzianki. Co to będzie? Odpowiedzi możemy szukać podczas happeningu oraz na blogu i facebooku Bliżej Źródeł - mówi Agnieszka Gajowniczek z GIWK.

Kampania przygotowana przez GIWK we współpracy z Miastem Gdańsk, Polskim Towarzystwem Programów Zdrowotnych, Programem Edukacji Morskiej w Gdańsku oraz Radiem Gdańsk, promuje wodę, jako naturalne źródło energii życiowej. Przypomina, że powinniśmy wypijać odpowiednią ilość wody, bo ta poprawia samopoczucie, pozytywnie wpływa na koncentrację, zwiększa sprawność fizyczną i umysłową.

Happening rozpoczyna się 21 marca o godz. 11:00 w okolicy Cinema City Krewetka (ul. Karmelicka 1)

Aplikacja dostępna będzie od 21.03 na https://www.facebook.com/BlizejZrodel?fref=ts

Woda…pij śmiało!

źródło: http://www.gdansk.pl

reklama
 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone