Kolejna odsłona Salonu Poezji - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 4 Sierpień 2020    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Dominika, Jan, Protazy
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Już w niedzielę 23 lutego odbędzie się kolejna, już 73 odsłona Salonu Poezji. W ramach tej edycji zaprezentowane będą wiersze i piosenki powiązane z tematem karnawału i zabawy.

Gośćmi w kawiarni Aquarium gdzie odbywać się będzie cała impreza będą Krystyna Pryszczyk i Janusz Kaczmarski, którzy są na co dzień związani ze Sceną Polską w Czeskim Cieszynie. Aktorzy zaprezentują zgromadzonym wybrane przez siebie wiersze i piosenki o tematyce karnawału i zabawy. Na fortepianie z kolei będzie im akompaniować Tomasz Pala. Tytuł spotkania to Krakowski Salon Poezji - Uskrzydlone karnawałowe wiersze. Zaprasza na nie Rafał Sawicki aktor Teatru Polskiego w Bielsku-Białej.

Bielska Edycja Krakowskiego Salonu Poezji została zorganizowana przez Centrum Sztuki „Kontrast" przy współpracy Galerii Bielskiej BWA. 73. odsłona Salony Poezji już w niedzielę, 23 lutego 2014, o godz. 11.00. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Paweł Januła
reklama

Menu

Regiony

Portal

 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone