Kolejne punkty dla bielskiego Rekordu - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 14 Sierpień 2020    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
volleyball

Piłkarze bielskiego Rekordu walczyli w Gliwicach o kolejne ligowe punkty. Mecz zakończył się wynikiem GAF Jasna Gliwice – Rekord B-B 3:4 (2:1)

Mecz z GAF Jasna Gliwice zdecydowanie nie należał do najłatwiejszych w tym sezonie. Już od samego początku w poczynaniach obu zespołów było dużo nerwowości a przez to niedokładnych zagrań. Nie pozostało to bez wpływu na ilość stwarzanych sytuacji. Obie bramki jakie zdobyli Gliwiczanie miały niemal identyczną genezę. Dopiero znaczenie dla dalszego przebiegu spotkania miało kontaktowe trafienie Piotra Szymury. Odpowiedział on na bramkę Kiełpińskiego po zaledwie 24 sekundach. Niewątpliwie dużo ciekawsza była druga część gry. Była ona też zdecydowanie lepsza pod względem skuteczności. Jej ozdobą był gol zdobyty przez Andrzeja Szłapę. W ten sposób te ciężko wywalczone trzy punkty, pozwoliły biało-zielonym powrócić na fotel lidera. Ten stan potrwa przynajmniej do dzisiejszego wieczoru, kiedy to rozegrany będzie najciekawszy pojedynek w 15 kolejce. W tym spotkaniu szczecińska Pogoń podejmie Wisłę Kraków.

Paweł Januła, foto: sxc.hu
reklama

Menu

Regiony

Portal

 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone