MZK dla kibiców - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 23 Styczeń 2021    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Maria, Ildefons, Rajmund
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
mzk

Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej w związku z jutrzejszą inauguracją wiosennej rundy T-Mobile Ekstraklasy przez bielską drużynę wychodzi naprzeciw fanom piłki nożnej.

TS Podbeskidzie jutrzejszym meczem z łódzkim Widzewem. Początek rozpoczyna rundę wiosenną. Spotkanie na stadionie miejskim w Bielsku-Białej zaczyna się o godz. 18:00.

Na przeciw kibicom bielskiej drużyny wychodzi bielski MZK, który w tym dniu uruchomi dodatkowe linie autobusowe, ułatwiące dojazd na mecze T-Mobile Ekstraklasy. W Bielsku-Białej pojawią się autobusy linii nr 101,102 oraz 103, które będą kursowały przed i po piłkarskich spotkaniach. Linia 101 biegnie od os. Polskich Skrzydeł przez ul. Spółdzielców, Jesionową, Cieszyńską, Andersa, Bora-Komorowskiego. Linia 102: trasą z Wapienicy od ul. Strażackiej przez Dworzec PKP ulicami: Międzyrzecką, Cieszyńską, Piastowską, 3 Maja, Partyzantów i PCK. Z kolei z ul. Wyzwolenia w Hałcnowie wystartuje linia 103. Autobus zatrzyma się na przystankach zlokalizowanych przy ulicach: Witosa, Hałcnowskiej, Olimpijskiej, Komorowickiej i Dmowskiego.

Po zakończeniu meczu autobusy będą czekały przed główną bramą stadionu miejskiego od strony ul. Żywieckiej. W autobusach tych linii będą obowiązywały bilety MZK.

Szczegółowy rozkład jazdy specjalnych linii znaleźć można na tspodbeskidzie.pl.

Paweł Januła
reklama
 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone