Podbeskidzie imprezowo inauguruje sezon - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 14 Sierpień 2020    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
footballDrużyna Podbeskidzia na dwa dni przed inauguracyjnym meczem, jaki rozegra z Widzewem Łódź zaprezentowała się swoim kibicom. We środę została zorganizowana impreza w rytmie karnawałowych przebojów, które mocno udzieliły się zarówno piłkarzom, jak i sztabowi szkoleniowemu.Wszyscy wystąpili na scenie w maskach.

Sympatycy „górali" dzięki prezentacji mogli po raz pierwszy zobaczyć nowych piłkarzy. Trykoty z rąk prezydenta miasta Bielska-Białej - Pana Jacka Krywulta odebrali Charles Nwaogu, Mikołaj Lebedyński, Konrad Kareta, Maciej Iwański, Jan Blazek, Michal Mravec i Mateusz Stąporski.

Bielscy kibice witali z entuzjazmem zawodników bielskiej drużyny, zarówno tych, którzy są od dawna jak i nowe nabytki. Największymi brawami przywitały został kapitan górali, Marek Sokołowski, który zwrócił się do kibiców słowami: „Kiedy będziemy wygrywać 2:0 nie wychodźcie ze stadionu. Strzelimy trzecią." Przypomnijmy, że po podobnych deklaracjach Podbeskidzie pokonało rok temu Jagiellonię Białystok 4:0, a trzecią bramkę drużyna zdobyła wtedy właśnie dzięki Sokołowskiemu. W piątek okaże się czy i tym razem słowa kapitana okażą się prorocze.

Paweł Januła
foto: sxc.hu
reklama

Menu

Regiony

Portal

 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone