Burn In Snow w Bielsku-Białej - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 3 Marzec 2021    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
burninsnow

Już 1 marca 2014 r. na scenie w Hali Widowiskowo - Sportowej  pojawią się gwiazdy amerykańskiego i rodzimego hip-hopu: Method Man i Redman, A$AP Ferg, Sokół i Marysia Starosta oraz Sztigar Bonko, które będą rozgrzewać publiczność w ramach Burn In Snow Heyah 2014 - Snow & Music Festival.

Niestety, pomimo podjętych przez organizatorów wysiłków, w Bielsku-Białej nie uda się zgromadzić wystarczającej ilości śniegu aby zbudować skocznię na zawody snowboardowe i narciarskie będące jednym z elementów corocznego festiwalu. Nie ma jednak wątpliwości, że na uczestników czeka wyjątkowa impreza.
 
Dodatkowo organizatorzy przygotowali liczne atrakcje. Uczestnicy imprezy będą mogli doładować telefony i posurfować za darmo w internecie. Zaprezentowane zostaną także deski snowboardowe, które zwyciężyły w specjalnym konkursie Heyah na najlepszą grafikę i zapewniły autorom darmową wejściówkę na koncerty. Po raz pierwszy w Polsce będzie można także obejrzeć trzecią generację samochodu MINI. Szczęśliwcy będą mieli okazję przetestować model Hatch w górskich warunkach.

Szczegóły

materiały UM Bielsko-Biała, um.bielsko.pl
reklama
 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone