Policyjne podsumowanie 2013 roku - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 14 Sierpień 2020    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
police

Bielscy policjanci dokonali podsumowania ubiegłego roku i mają się czym pochwalić. W 2013 roku odnotowali oni wzrost wykrywalności sprawców we wszystkich kategoriach przestępstw.

W ubiegłym roku nastąpił znaczny spadek przestępczości w porównaniu do wcześniejszego 2012 roku, a równocześnie towarzyszył mu wzrost wykrywalności sprawców we wszystkich kategoriach przestępstw. Bardzo wysoki wskaźnik odnotowano w zwalczaniu przestępczości narkotykowej.

Insp. Bogdan Zaręba, szef bielskiego garnizonu podziękował wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym za dotychczasową pracę. Podziękowania skierował także do bielskich władz, dziękując za udział oraz wsparcie przedsięwzięć podejmowanych na rzecz poprawiających bezpieczeństwa. To dzięki przeznaczeniu przez bielski samorząd wraz z gminami powiatu bielskiego środków finansowych z przeznaczeniem na ponadnormatywne służby policjantów w 2013 roku do służby w rejonach, które są szczególnie zagrożone skierowano aż 1220 patroli.

Paweł Januła, foto: sxc.hu
reklama

Menu

Regiony

Portal

 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone