Zatańczą dla hospicjum - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 4 Sierpień 2020    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Dominika, Jan, Protazy
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
danceUczniowie z V LO w Bielsku-Białej kolejny już raz włączają się do akcji Pola Nadziei. W tym roku pierwszy raz w ramach akcji odbędzie się w sobotę 15 lutego maraton taneczny, na który młodzież już zaprasza wszystkich chętnych.

Zebrane przy tej okazji pieniądze zostaną przekazane na budowę hospicjum im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej. Maraton taneczny, który odbędzie się w najbliższą sobotę jest biletowany. Wejściówki można zakupić m.in. w bibliotece szkolnej.

W programie warsztatów przewidziano takie tańce jak ZUMBA, REGGAETON, CUBANO MIX oraz DANCEHALL. W trakcie zabawy będzie można wziąć udział w loterii oraz zakupić poczęstunek w kawiarence, która pojawi się w czasie warsztatów. Dochód z tej formy wsparcia będzie także przekazany na rzecz budowy bielskiego hospicjum.

To nie pierwsza akcja uczniów bielskiego V liceum. W dotychczasowych akcjach zebrali już ponad 40 tys. złotych. Sobotnie warsztaty odbędą się w sobotę 15 lutego w Szkole Tańca Libere mieszcącej się przy ul. Wałowej. Start o godz. 10:00.

Paweł Januła
foto: sxc.hu
reklama

Menu

Regiony

Portal

 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone