Najlepszy camping w Polsce - Malta - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 26 Wrzesień 2021    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Justyna, Łucja, Cyprian
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż camping "Malta" zdobył tytuł "Mister Camping 2013". Warto dodać, że wyróżnienie to już po raz 4. z rzędu zostało nadane poznańskiemu obiektowi znajdującemu się nad brzegiem jeziora Malta.

Konkurs organizowany jest już 49 lat przez Polską Federację Campingu i Caravaningu, która pod ocenę bierze wszystkie campingi znajdujące się w Polsce. W ramach konkursu, weryfikowanych było wiele czynników, takich jak: usługi na campingu,  czystość i estetyka, zagospodarowanie terenu, wyposażenie oraz stan techniczny obiektu, a także jakość obsługi turystów i profesjonalne podejście do klienta.

W jury zasiadło grono składające się z przedstawicieli Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu, Polskiej Organizacji Turystycznej oraz dziennikarzy. Wystawiając końcową ocenę, uwzględniano również opinie turystów krajowych, jak i zagranicznych oraz opinie, które były publikowane w mediach o danym obiekcie.

W nagrodę camping będzie promowany na stronie internetowej Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu oraz na Narodowym Portalu Turystycznym "Odkryj Polskę". Ponadto, obiekt ten będzie rekomendowany w "Polskiej Mapie Campingów" oraz "Campingi w Polsce" wydawanych przez Polską Federację Campingów i Caravaningu.

źródło: http://www.poznan.pl

reklama
 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone