Poznań na prestiżowej liście miast - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 11 Lipiec 2020    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Cyprian, Olga, Benedykt
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Poznań na prestiżowej liście miast

Po raz pierwszy Poznań wymieniony został na liście miast stwarzających najlepsze warunki do tworzenia centrów usług wspólnych (SSC) w prestiżowym raporcie "Global Business Services Executive Insight" opracowanym przez The Hacket Group.

Wyróżnione w raporcie lokalizacje charakteryzują się dużą aktywnością w działaniach wspierających inwestora, promocją projektu oraz korzystnymi kosztami prowadzenia działalności.

The Hacket Group jest globalną firmą konsultingową świadczącą usługi doradcze w zakresie operacji biznesowych, strategii, implementacji dobrych praktyk, zarządzania kapitałem czy benchmarkingu. Grupa już od 10 lat śledzi zmieniające się trendy w zarządzaniu centrami usług wspólnych (SSC) oraz argumenty, które decydują o wyborze najlepszego dla inwestora miejsca lokalizacji centrum.

Centrum Usług Wspólnych - to wydzielona organizacyjnie jednostka, której celem jest obsługa transakcji na rzecz co najmniej kilku jednostek biznesowych.

 

Źródło: poznan.pl

reklama
 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone