Turniej golfowy inwestorów zagranicznych - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 19 Wrzesień 2021    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Konstancja, January
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W czwartek, 26 czerwca 2014 r. w klubie golfowym Binowo Park już po raz szósty z rzędu rozegrany został turniej golfowy inwestorów zagranicznych między innymi z Niemiec, Holandii i Norwegii.

W turnieju wzięli udział  inwestorzy zagraniczni, zainteresowani możliwościami współpracy z naszym miastem, a także inwestorzy juz funkcjonujący na naszym rynku.

Początkujący golfiści pod czujnym okiem profesjonalnego instruktora wzięli udział w Akademii Golfa, poznali reguły gry i sprzęt używany przez zawodowych golfistów. W drugiej części imprezy odbył się turniej golfowy na 9-dołkowym polu. Turniej rozgrywany był w systemie Texas Scramble na 4 dołkach. Jest to forma gry drużynowej, w której wystartowały czteroosobowe drużyny. Ostatnim punktem programu był konkurs Hole In One, polegający na umieszczeniu piłki jak najbliżej dołka znajdującego się w odległości 30-40 metrów od wyznaczonego stanowiska. Po zaciętej rozgrywce i wyłonieniu wygranych, dla zawodników przewidziane było wspólne grillowanie oraz czas na rozmowy biznesowe.

Głównym organizatorem turnieju był Wydział Obsługi Inwestorów i Biznesu Urzędu Miasta Szczecin, a współorganizatorami byli Randstad oraz MarkInvest Sp. z o.o. Patronatem imprezę objęła Skandynawsko-Polska Izba Gospodarcza.

źródło: szczecin.pl
fot. sxc.hu

reklama
 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone