Wojciech Cejrowski po raz kolejny w Szczecinie - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 26 Wrzesień 2021    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Justyna, Łucja, Cyprian
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Już 10 maja 2014 r. Szczecin będzie gościł ponownie Wojciecha Cejrowskiego znanego podróżnika. Będzie on gościem podczas pikniku nad Odrą oraz wystąpi w Auli Uniwersytetu Szczecińskiego.

Po raz kolejny Wojciech Cejrowski pojawi się w Szczecinie. Będziemy mogli go gościć 10 maja podczas pikniku nad Odrą  w godzinach 11-17  oraz w Auli Uniwersytetu Szczecińskiego przy ulicy Krakowskiej 71-79 o godzinie 18.  To szansa na wysłuchanie opowieści o przygodach i egzotycznych podróżach znanego podróżnika.  Podczas spotkania z Cejrowskim będzie możliwość zdobycia autografu oraz zakupu książek i płyt w promocyjnej cenie.

Wojciech Cejrowski to polski satyryk, dziennikarz, podróżnik, radiowiec,  autor książek i publikacji prasowych, publicysta katolicki, kierownik artystyczny biblioteki Poznaj Świat. Słynie ze swoich prawicowych i radykalnych poglądów oraz opowieści o przygodach i egzotycznych podróżach.

Krzysztof Świerczreklama

Menu

Regiony

Portal

 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone