„Będzie! Będzie zabawa! Będzie się działo!” Piersi w Szczecinie! - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 26 Wrzesień 2021    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Justyna, Łucja, Cyprian
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Już 12 maja odbędzie się w Teatrze Letnim koncert kultowego zespołu Piersi, którego w ostatnim czasie utwór „Bałkanica” podbił radiowe listy przebojów.

 „Bałkanica” to nowy album zespołu Piersi, który będzie promowany 12 maja o 20.40 w Amfiteatrze w Szczecinie. Oczywiście nie zabraknie radiowego przeboju jak i  innych hitów znanej kapeli . Bilety można nabyć na portalu http://www.kupbilecik.pl/ w cenie 50zł.

Do utworu „Bałkanica” powstał pierwszy teledysk promujący nową płytę.  Stworzony został na rzeszowskim rynku i w krótkim czasie osiągnął 30 milionową ilość odsłon na kanale YouTube. Ta liczba ciągle rośnie.  Sam zespół Piersi powstał w Jarocinie w 1984 roku.  Pierwszy skład grupy tworzyli: Paweł Kukiz (śpiew), Rafał "Jezioro" Jezierski (gitara), Zbigniew "Dziadek" Moździerski (gitara basowa) oraz Andrzej "Oli" Olszewski (perkusja). Natomiast w ubiegłym roku zespół opuścił Paweł Kukiz, a jego miejsce zajął Adam Asanov.

Krzysztof Świercz

reklama
 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone