Piasek, woda i słońce - Pomia.pl - Portal Pozytywnych Treści
reklama
Witaj, życzymy dobrego dnia, dziś 17 Październik 2021    |    Pamiętaj o życzeniach imieninowych dla: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Piasek, woda i słońce, czy to nie jest wspaniała sprawa podczas wakacji? Owszem, ale jeśli się dowiadujesz, że jest to oferta pracy przy betoniarce to nie napawa to optymizmem. Są jednak plusy takiej oferty. Zawsze może być gorzej, od tego co jest.

Człowiek generalnie dąży do tego, aby być szczęśliwym, zadowolonym z życia. I to jest optymistyczne. Każdy z nas powinien dostrzegać pozytywne aspekty danej sytuacji, która może zaistnieć w naszym życiu. Nie ma powodów, dla których się martwimy tym, czy innym wydarzeniem. Od nas zależy, czy jesteśmy szczęśliwi. Ciężka praca przy betoniarce na budowie ma swoje zalety. To, jak się nastawimy do odpowiedniej sytuacji spowoduje dobre lub złe samopoczucie, które będzie nam towarzyszyło. Generalnie praca jest dobrą i pozytywną czynnością. Wysiłek fizyczny jest potrzebny naszym organizmom. Nie uciekajmy od tych sytuacji, które pozornie są niekorzystne dla nas. Dostrzegajmy zalety, jakie wynikają z każdej negatywnej czynności naszego życie, a będziemy lepiej się czuć.

R. Rzońca

{jcomments on}

reklama

Menu

Regiony

Portal

 
 

© 2011-2015 POMIA.pl Portal Pozytywnych Treści - Wszystkie prawa zastrzeżone